• Anubis-Online-Alis-veris-sitesi
Dermokozmetik > Yüz Bakımı > Anubis - Total Hydrating Line > 
« Geri

Anubis - Total Hydrating Line

Total Hydrating Line

Hydromanil ve Hyaluronic asit sayesinde çift etkili sinerji yaratır. Cilde anında hidrasyon sağlarken , serbest radikallere karşı korur ve cildi pürüzsüz ve elastik göstermek için dokuların yeteneğini güçlendirir.

 Total Hydratıng Cleansing Cream Gel : Konforlu ve akıcı bir uygulama sağlayan krem jel dokulu temizleyici jel. Yağlı bir kalıntı bırakmadan derinlemesine temizler ve hidrolipidik katmanı en ideal şekilde dengede tutar. Hem yüzeyde hem derinlemesine nemlendirici etki sağlar. Paraben ve mineral yağlar içermez. 250 ml Total Hydrating thermal Toner : serinletici ve yenileyici etkiye sahip tonik losyon. Çabucak emilir, anında nemlendirme sağlar, ürün kalıntısı bırakmaz. Hidrolipidik katman dengesini koruyarak ve kuruluk , nem kaybı, tahriş ve kızarıklığı engelleyerek ph ‘ı dengeler. 250 ml
Total Hydrating Bi-Gel  : en hassas ciltlerde dahil olmak üzere her tür cilt tipine uygundur. Yüzeyde anında nemlendirme sağlar. Ard arda nemlendirici içerikleri serbest bırakarak cildin daha derin bölgelerine ulaşır. Daha sağlıklı daha pürüzsüz bir cilt sağlar. Paraben ve mineral yağ içermez. 50 ml.

 Total Hydrating Th Concentrate : Nemlendirir ve onarır.
Şitake özütü ve aloe vera içeren konsantre ürün. Yüksek nemlendirme kapasitesine sahiptir, yumuşatıcıdır ve hücre metabolizmasını aktif hale geçirir. Cilde nemliliğini ve esnekliğini mükemmel biçimde geri kazandırırken ciltteki tahriş olmuş bölgeler üzerinde yatıştırıcı etkiye sahiptir.
6 ampül 5 ml. PROFESYONEL KULLANIM.

 Total hydrating Kollajen Maske : Nemlendirici ve destekleyici maske.
Cildin esnekliğini ve pürüzsüzlüğünü arttıran, kirleri emen kollajen esaslı nemlendirici yüz maskesi. Hidrolipidik tabakayı onarır, bağ dokuyu arındırır, sağlamlaştırır ve bu dokuda esneklik sağlar.
200 ml.