• Anubis-Online-Alis-veris-sitesi
Dermokozmetik > Vücut Bakımı > B&Firm Line > 
« Geri

B&Firm Line

B&Firm Line

Pürüzsüz bir cilt artık hayal değil, cildinize gençliğini yeniden kazandırın.

CİLDİ DESTEKLER VE BESLER.
Yüksek şerbetçiotu, güvercin ağacı (hamamelis) ve kollajen içeriği sayesinde bu seri güçlü bir destekleme etkisine sahiptir, cildi besler ve nemlendirir. Dokuların esneklik ve diriliklerini kaybetmelerini önler, esneklik ve dirilik kaybını tedavi eder.

 B&FIRM KREM
Şerbetçiotu ve güvercin ağacı (hamamelis) içeren vücut sıkılaştırıcı krem.
Özellikle boyun, dekolte bölgesi, göğüs bölgesi, kaba etler, karın, kollar ve sarkma görülen bütün bölgelerde kullanım içindir. Yağlı olmayan bir yapıdadır, çabuk emilir.
200 ml. /1.000 ml. PROFESYONEL KULLANIM.

 

 

 

 B&FIRM KONSANTRESİ
Güvercin ağacı (hamamelis) ve kollajen içeren sıkılaştırıcı ve güçlendirici konsantre.
Zayıf, canlılığını yitirmiş ve sarkık dokular üzerinde güçlü bir etkiye sahiptir. Bağ dokusu liflerini onarır ve yeniler, cildin elastikiyetini, esnekliğini ve zindeliğini arttırır. Derinlemesine ve komple bir nemlenme sağlar.
8 ampül 10 ml. PROFESYONEL KULLANIM.

 SİYAH KİL MASKESİ
Elastin içeren destekleyici kemsi kil maske.
Yüksek elastin içeriği sayesinde yoğun destekleyici etkiye sahiptir. Bu nedenle cilt sarkıklarına karşı yapılan bakıma yöneliktir. Maskede bulunan Çin kili özellikle örtücülük sağlar; arındırıcı, canlandırıcı, yaşlılık karşıtı, tıkanıklıkları giderici ve rahatlatıcı etki gösterir.
1.000ml. PROFESYONEL KULLANIM.

Vücutta sarkmaların önlenmesini ve cilt direncini destekler.
Etiketler: vücut sıkılaştırıcı kremler, vücut toparlayıcı kremler, siyah kil maskesi faydaları, bölgesel incelme kürleri