• Anubis-Online-Alis-veris-sitesi
Dermokozmetik > Vücut Bakımı > Effectivity Body Line > 
« Geri

Effectivity Body Line

Effectivity Body Line

YENİLER, GENÇLEŞTİRİR, BESLER VE DESTEKLER.
Altın, cildin savunma sistemini güçlendirir ve kırışıklıkları azaltan hücre yenilenmesi mekanizmasını aktif hale geçiren bir sinyalin iletimiyle ilişkilidir. Elmas, önemli bir hücre gençleştiricidir. Altınla birlikteliği, mimik çizgileri ve yaşlanma izleri ile mücadelede mükemmel ve çok etkili bir eşleşme yaratır. Havyarın kozmetik sırrı ise içeriğinde yüksek oranda yüksek besleyicilikte ve yenileyici özelliğe sahip amino aitler, peptitler, proteinler, gerekli yağ asitleri ve eser elementler bulundurmasıdır. Diğer yandan inci yüksek nemlendirici, yaşlılık karşıtı, besleyici, onarıcı ve yenileyici etkilere sahip kalsiyum, proteinler, amino asitler, eser elementler ve polisakkaritler yönünden zengindir. EFFECTIVITY VÜCUT SERİSİ mükemmel bir bileşimdir : Yumuşaklık, esneklik ve ışıltı vererek cilde genç bir görünüm kazandıran gerçek ebedi gençlik iksiri.

EFFECTIVITY TENSO-ALTIN VÜCUT KREMİ
Altın ve elmas içeren vücut sıkılaştırıcı ve toparlayıcı krem.

Destekleyici, gerici, nemlendirici ve canlandırıcı özelliklere sahip vücut kremi. İçerdiği aktif bileşenler sayesinde cildin dış katmanlarını destekler ve besler, cilde sıkılığını ve yumuşaklığını geri kazandırır.
200 ml. /500 ml PROFESYONEL KULLANIM.

EFFECTIVITY İNCİLİ VÜCUT CİLT SOYUCU
Havyar ve incili vücut cilt soyucusu.

Yaşlılık karşıtı bakıma yönelik yüksek kaliteli gümüşsü cilt soyucu jel. Yüksek gençleştirme ve yenileme etkisiyle yüksek parlaklık ve yumuşaklık sağlar.
500 ml. PROFESYONEL KULLANIM.

EFFECTIVITY ALTIN VÜCUT MASKESİ
Altın, havyar ve inci içeren vücut maskesi.

İdeal yaşlılık karşıtı bakım. Cilde yoğun bir ışıltı ve çekicilik kazandıran lüks ve etkili bileşenler ile altın pırıltıları içeren jel maske. Cildi tamamen temizler ve cildin görkemli ve lüks görünmesini sağlayan altın renkli bir ton bırakır.
500 ml. PROFESYONEL KULLANIM.

Kendinizi altınla sarmalayın, lüksün ve göz ihtişamın sizi baştan çıkarmasına izin verin.