• Anubis-Online-Alis-veris-sitesi
Dermokozmetik > Vücut Bakımı > Kırmızı Deniz Yosunu > 
« Geri

Kırmızı Deniz Yosunu

Kırmızı Deniz Yosunu

İnceltici kozmetikler.
Düzgün ve formda hatlara sahip olmanın gücünü hissedin.

SELÜLİTİ VE GENEL YAĞLANMALARI GİDERİR VE AZALTIR.
İlk uygulamalardan itibaren gözle görülebilir uzun süreli sonuçlar. Selülit tedavisine özgü bileşenlerden oluşan ö Anubis kompleks LIPOLIMIT FACTOR® formülü: bu formüldeki aktif bileşenlerin daha da derine taşınmasını sağlayan iyotlu kollajen peptitleri, yağları çözen kafein, çözücü özellikte olup yeni birikimleri engelleyen forskolin ile sinerji içinde etkinlik gösteren kan dolaşımına yönelik diğer bileşenler bu serinin selülite karşı etkili bi silah olmasını sağlamaktadır.

 KIRMIZI DENİZ YOSUNU PAKETİ
Kafein, forskolin ve yaban mersini içeren selülit karşıtı ve şekillendirici tedavi.
İlk uygulamalardan itibaren gözle görülebilir uzun süreli sonuçlar veren bu tedavi paketi ile hatlarınızı yeniden şekillendirin. Kutanöz dolaşımı aktifleştirir , daha fazla toksinin uzaklaştırılmasını ve atılmasını sağlar, bu yüzden hacim küçültücü etkiye sahiptir. Bu tedaviyi her gün kullandığınız takdirde hatlaınızı etkili bir biçimde yeniden şekillendirebilirsiniz.
200 ml. x2 ünite. KIRMIZI DENİZ YOSUNU KREMİ
Kırmızı deniz yosunu ve iyotlu kollajen peptitleri içeren selülit karşıtı ve şekillendirici krem.
Yağ nodüllerinin daha fazla parçalanmasını ve çözülmesini arttırırsağlar, ciltteki portakal kabuğu görünümü giderir, cildi daha diri, yumuşak ve pürüzsüz hale getirir. Kılcal damarlardaki kan dolaşımını ve toksinlerin atma işlemini etkinleştirir, hatları etkili bir biçimde şekillendirir.
200 ml. / 500 ml. PROFESYONEL KULLANIM.

 


 KIRMIZI DENİZ YOSUNU KONSANTRESİ
Kırmızı deniz yosunu, kafein ve forskolin içeren selülit karşıtı konsantre ürün.
Yağ azaltıcı bu konsantre ürün fazla hacimlerle mücadele etmeye yönelik olup uyluk, kalça, kaba etler, karın ve bel gibi yerlerdeki bölgesel yağ birikimlerini azaltır. Dokuları güçlendirir, canlandırır ve kılcal damalarda kan dolaşımını arttırır.
8 ampül 10 ml. PROFESYONEL KULLANIM.

 


 KIRMIZI KİL MASKESİ
İyotlu kollajen içeren inceltici kremsi kil maskesi.
Yağ parçalanmasına ve çözünmesine katkıda bulunur, kılcal damalarda kan dolaşımını uyarır. Toksinleri ve kirleri uzaklaştırmasının yanı sıra güçlendirici ve rahatlatıcı etkiye sahiptir. Hoş bir his veren yapıda olup cilde kolayca nüfuz eder, yüksek nemlendirme özelliğine sahiptir ve cilde pürüzsüz ve kadifemsi bir görünüm verir.
1.000 ml. PROFESYONEL KULLANIM.Etiketler: algas rojas, selülit tedavisi, deniz yosunu maskesi, kırmızı deniz yosunu, kırmızı kil nerede satılır, kırmızı kil bölgesel incelme