• Anubis-Online-Alis-veris-sitesi
Dermokozmetik > Vücut Bakımı > Model Sen > 
« Geri

Model Sen

Model Sen

Bırakın bu aldığınız sonuç sizi cezbetsin, mükemmel dekoltenizle gösteriş yapın.

GÖĞÜSLERE HACİM KAZANDIRIR VE DESTEKLER
Krem, konsantre ve maskeden oluşan, doğal ve uzun süreli göğüs büyümesi sağlayan “hacim kazandırıcı” etkiye sahip komple bakım serisi. Göğüs ve dekolte bölgesini destekler, pürüzsüzleştirir ve sıkılaştırır, aynı zamanda tedavi dilen bölgenin narinliğini korur. Göğüs metabolizmasını aktifleştiren hacim kazandırıcı etkiyi sağlayan şerbetçiotu, şitake ve fitoöstrajenler ile cilt sıkılığını ve elastikiyetini arttıran güvercin ağacı (hamamelis), allantoin ve atkuyruğu otu içerir. Cildin çok daha ince ve dirilik kaybının daha fazla olduğu bu özel bölgede kutanöz gevşekliğe karşı büyük bir silahtır.

 MODEL SEN KREM
Şitake içeren hacim attırıcı göğüs kremi.
Güzel, genç ve çekici görünen göğüsler için destek dokuları yenileyip, bu dokulara elastikiyet ve yumuşaklık kazandırırken göğüsleri dolgunlaştırarak güzelleştirir ve biçimlendirir. Hoş, ipeksi kıvamı sayesinde hızla emilir, cildin yumaşak ve sıkı olmasını sağlar.
200 ml. / 500 ml. PROFESYONEL KULLANIM.

 


 MODEL SEN KONSANTRE
Şerbetçiotu ve atkuyruğu otu içeren hacim attırıcı ve destekleyici göğüs konsantresi.

Sıvı ve yumuşak yapılı konsantre ürün; epidermis ve deri dokusunu yeniden yapılandıran, göğüsleri yeniden şekillendiren ve nemlendiren güçlü bir yenileyicidir.
8 ampül 10 ml. PROFESYONEL KULLANIM.

 


 MODEL SEN MASKE
Kalsiyum içeren sıkılaştırıcı maske.
Yüksek etkinlikteki sıkılaştırma etkisi ve hoş kokusuyla kılcal damar kan dolaşımını aktifleştirir, uygulandığı bölgede vücut sıcaklığını hafifçe arttırır, böylece daha öncesinde uygulanmış olan aktif bileşenlerin cilde nüfuz etmesini kolaylaştırır. Sarkık cildi güçlendirir ve destekle, göğüsleri yeniden şekillendirir ve dolgunlaştırır.
1.000 ml. PROFESYONEL KULLANIM.

Hacim arttırıcı ve destekleyici bakım. Daha dolgun, sıkı ve çekici göğüsler.Etiketler: göğüs bakımı, göğüs toparlama, göğüs sıkılaştırıcı kremler, göğüs kaldırma, göğüs dikleştirmenin yolları