• Anubis-Online-Alis-veris-sitesi
Dermokozmetik > Vücut Bakımı > Natural Sculpt > 
« Geri

Natural Sculpt

Natural Sculpt

Vücudunuza şekil veren doğal zeka

HATLARI DESTEKLER VE YENİDEN ŞEKİL VERİR BÖLGESEL YAĞLARI AZALTIR.
Günün 24 saati yağ yakıcı etki. İleri teknolojik yöntemlerle elde edilmiş, hücresel fonksiyonlara uyarlanmış, gece ve gündüz etkili akıllı aktif bileşenlerle güçlü ve doğal. Mercan oluşumlarında bulunan bir deniz yosunu olan koralin içeren inceltici seri; koralin, yüksek kalsiyum içeriği nedeniyle hücreler açısından olağanüstü bir biyoyararlılığa sahiptir, hücrelerin etkinliğini misliyle attırır ve akıllı bir biçimde depo yağ hücrelerinin aktifleşmesinde yer alır. 28 günlük kullanım sonucu hatlar incelir, yağ dokunun kalınlığı azalır ve cilt sıkılaşır. Yağların atılmasını ve dokulardan toksinlerin uzaklaştırılmasını kolaylaştıran deniz yosunu koralini ve kırmızı asma yaprağı özütü gibi biyolojik bileşenler içerir.

 NATURAL SCULPT KÖPÜK
Koralin içeren inceltici kronobiyolojik köpük.

Uygulanması pratik bu köpük doğal vücut ritimlerimizle uyumlu olup, yaşam tarzlarımız nedeniyle değişmiş olan depo yağ hücrelerinin doğal birikme ve yıkım fazlarını dengeye sokar. Hatları doğal yollarla yeniden şekillendirir, cildin daha diri olmasını ve daha iyi görünmesini sağlar.
200 ml.

 NATURAL SCULPT VÜCUT KREMİ
Koralin içeren inceltici kronobiyolojik krem.

Doğal vücut ritimlerimizle uyumlu ve yaşam tarzlarımız nedeniyle değişmiş olan depo yağ hücrelerinin doğal birikme ve yıkım fazlarını dengeye sokan mesaj kremi. Hatları doğal yollarla yeniden şekillendirir, cildin daha diri olmasını ve daha iyi görünmesini sağlar.
500 ml. PROFESYONEL KULLANIM.

 

 


 NATURAL SCULPT KONSANTRESİ
Koralin içeren inceltici kronobiyolojik konsantre.

Hem gündüz hem gece etkili konsantre ürün. Aynı zamanda yağların enerjiye dönüştürülmesini teşvik eder, nahoş portakal kabuğu görünümüne ve selülite yol açan lipit birikmelerini azaltır.
8 ampül 10 ml. PROFESYONEL KULLANIM.

Klinik ortamda ve canlı dışı testlere tabi tutulmuştur.
Doğal bileşenler yönünden zengindir.