• Anubis-Online-Alis-veris-sitesi
Dermokozmetik > Vücut Bakımı > Natural Sol > 
« Geri

Natural Sol

Natural Sol

Güneşten korumanın yanı sıra cildinizin tedaviye gereksinimi vardır, en çok ihtiyaç duyduğunda cildinize özen gösterin.

KORUR, BRONZLAŞTIRIR VE DESTEKLER.
Natural Sol serisi sağlıklı, doğal ve uzun süreli bronzluğun yanı sıra nemlendirici, onarıcı, yaşlılık karşıtı, destekleyici, besleyici ve tazeleyici etki gösterir. Cildinize özen göstermede çok çeşitli alternatifler: koruyucu krem ve emülsiyonlar, hızlı bronzlaştırıcılar, vücut sıkılaştırıcı krem ve güneş sonrası ürünler.

TAM KORUMA
Güneşe karşı TAM koruma sağlayan krem.

Hafif ve çabuk emilen yapıya sahip olup E vitamini gibi foto yaşlanmaya karşı aktif bileşenler içerir. Oksit gidericidir (antioksidan) ve cildin yaşlanmasını önler. Leke (pigmentasyon) oluşmasının istenmediği bölgelere özeldir. Sudan etkilenmez.
75 ml. GÜNEŞ KORUYUCU İÇERİR.

 HIZLI BRONZLAŞTIRICI JEL
Bronzlaşmayı hızlandıran ve destekleyici vücut jeli.

Jelin püskürtülmesi ile çift etki sağlanır: Bronzlaşmayı hızlandırırken cildi destekler. Havuç yağı bronzlaşmayı sağlarken B2 vitamini cildin sağlıklı ve nemli kalmasını sağlar. Hızlı ve uzun süreli bir bronzluk verir.
200 ml.

 GÜNEŞ SONRASI
Onarıcı güneş sonrası emülsiyon.

Yatıştırıcı ve tazeleyici püskürtmeli emülsiyon hafif bir yapıya sahiptir ve hızlı emilir; aleo vera, nane ve allantoin gibi dinlendirici, tazeleyici ve yenileyici doğal özütler ile zenginleştirilmiştir. Cildin hidrolipidik tabakasını onarır, anında verdiği sağlık duygusuyla cildin pürüzsüz ve elastik olmasını sağlar.
200 ml.

 


 YÜKSEK KORUMALI GÜNEŞ KREMİ
Güneşe karşı YÜKSEK koruma sağlayan krem.

Aleo vera ve avocado gibi foto yaşlanmaya karşı aktif bileşenler içerir. Cildi besler, yeniler ve korur. Güvenli bir biçimde bronzluğu arttırır. Sudan etkilenmez.
75 ml. GÜNEŞ KORUYUCU İÇERİR.

 

 


 HIDROBRONZE KREM
Bronzlaşmayı hızlandıran ajanlar içeren koruyucu ve nemlendirici krem.

Hızlı emilen yapısıyla bronzlaşmayı hızlandırır, cildi korur ve nemlendirir. İçeriğindeki aloe vera, kollajen, elastin ve allantoin sayesinde cildin yaşlanmasını önler, dokuları destekler ve ciltteki epidermal hücreleri onarır.
75 ml. GÜNEŞ KORUYUCU İÇERİR.

 


 ORTA KORUMALI GÜNEŞ EMÜLSİYONU
Güneşe karşı ORTA derece koruma sağlayan emülsiyon.

Püskürtmeli koruyucu güneş emülsiyonu. Aleo vera ve avokado gibi foto yaşlanmaya karşı aktif bileşenler içerir. Güvenli bir biçimde bronzluğu arttırır. Doğal ve uzun süreli bir bronzluk sağlar; cildi korur, nemlendirir ve yumuşatır.
200 ml. GÜNEŞ KORUYUCU İÇERİR.

 


 DÜŞÜK KORUMALI GÜNEŞ EMÜLSİYONU
Güneşe karşı DÜŞÜK derece koruma sağlayan emülsiyon.

Püskürtmeli koruyucu güneş emülsiyonu. A vitamini, aleo vera, avokado ve turunçgiller gibi foto yaşlanmaya ve serbest radikallere karşı aktif bileşenler içerir. Doğal ve uzun süreli bir bronzluk sağlar; cildi nemlendirir ve yumuşatır. Bronzlaşmış ciltlerde kullanılmalıdır.
200 ml GÜNEŞ KORUYUCU İÇERİR.

Korumadan daha fazlası. Natural Sol ile cilt, doğal ve uzun süreli bronzluğun yanı sıra güzellik ve parlaklık kazanır.