• Anubis-Online-Alis-veris-sitesi
Anubısmed Mezotherapy > ALR Yağ Azaltıcı Kokteyl > 
« Geri

ALR Yağ Azaltıcı Kokteyl

ALR Yağ Azaltıcı Kokteyl

Sunum
Berrak, şeffaf, düşük viskoziteli solüsyon. 
Yoğunluk ; ph 6,5-7,5    1010- 1030 gr/ml
steril
sunum: 5 flakon/kutu

Tanım
Genele yayılmış ve lokalize olmuş selülit tedavisinde kullanılır. Azaltıcı ve yağ çözücü etkisiyle hücresel düzeyde etki eder. Yağ yakımını ve yağ hücrelerinin taşınmasını ( harekete geçirilmesini ) teşvik eder. Böylelikle yağ hücrelerinin boyutları azalır. Sonuç olarak vücut çizgilerini ve portakal görünümlü dokuyu iyileştirir. Drenaj ve detoksifiye ( arındırma ) etkisiyle vücut hacmi azaltılır.

Sonuçlar
• Portakal kabuğu görüntüsü azalır.
• Lokalize olmuş yağ kümelerini azaltır. Vücut hacmini azaltır. Ödemin atılıp sıvı birikimini azaltır.
• Vücut hatlarını yeniden şekillendirir. Daha esnek daha sıkı daha nemli bir cilt görünümü sağlar.
• Cilt gözeneklerini sıkılaştırır ve cildin dokusunu iyileştirir.


Etken Maddeler
L- CARNITINE Amino acid :Yağyakımını hücresel düzeyde teşvik eder ve hızlandırır.

CAFFEINE :Lipase enzimini ( yağ hücrelerinin çözülmelerinden sorumlu enzim ) arttırarak yağların parçalanmasını sağlıyor. Adiposit ( yağ hücresi ) hücrelerde karbonhidrat girişini engelleyerek yağ fazlalığını sınırlandırır. Lenf dolaşımını teşvik eder, toksinlerin giderilmesini sağlıyor.

GLYCOLIC EXTRACT of CENTELLA ASIATICA ( Ebegümeci özütü ) :Dokulara çok iyi bir şekilde tamir ve yenilenme gücü verir. Fibroblastları ( bağ dokuları ) harekete geçirip canlandırarak cildin sağlığına kavuşmasını sağlar. Epidermisin elastikiyetini ( esnekliğini ) ve nemini arttırır.

GREEN TEA EXTRACT ( yeşil çay ağacı özütü ) :Cilt metebolizmasını harekete geçirir. Anti selülit etkisi. Anti againg ( yaşlanma karşıtı ) etki . Antioksidandır ve dolayısıyla serbest radikallerle savaşır.

ARTICHOKE LEAF FLUID EXTRACT ( enginar yaprağı sıvısı özütü ) :İdrar söktürücüdür. Lenfatik dranajı ( kan dolaşımına bağlı atık sıvıların atılmasını sağlayan sistem ) teşvik eder. Selülitin ve lokal yağların çözülmesine yardımcı olur. Peripheral ( hücresel kan dolaşımı ) dolaşımı arttırarak sıvı tutulmasını azaltır. Selülit görüntüsünü gözle görülür şekilde iyileştirir.

anubis-krem-selulit-tedavisi